Home Kobiety na Fali Milena Kij – doradca piękna, kreuje wizerunek kobiety sukcesu

Milena Kij – doradca piękna, kreuje wizerunek kobiety sukcesu

1095
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Milena Kij – doradca piękna, kreuje wizerunek kobiety sukcesu

Dzień zaczynam od… wdzięczności. Dziękuję za to wszystko co mam, czego doświadczam i za to co przyniesie nowy dzień. Dziękuję za ludzi, których spotkam, za wyzwania przed którymi stanę, za lekcje które otrzymam, za radość, której doświadczę.

Jeśli makijaż to… zawsze piękny, kobiecy, podkreślający urodę i przyciągający uwagę.

Ulubione buty… to niestety te do wyglądania, a nie do chodzenia, czyli piękne, wysokie, okrutnie niewygodne szpilki… 😉

Mój zapach… Uwielbiam wąchać kwiaty, potrawy na talerzu i wszystko co pachnie! Na sobie lubię to na co akurat mam nastrój… szeroka gama 😉

Spodnie czy sukienka… Oczywiście sukienka! Na każdą okazję. Nawet na spacer do lasu 😉

W torebce mam zawsze… artystyczny nieład i to co najważniejsze dla kobiety, czyli „kosmetyczka-poprawiaczka”

W drodze do pracy… słucham audiobooków lub muzyki, która mnie nakręca, zdarza mi się rozmawiać przez telefon.

Pierwsza rzecz w pracy, którą robię… to uśmiecham się do siebie i mówię sobie, że zrobię dziś kawał dobrej roboty…

Na moim biurku… stoi bukiet kwiatów.

Najbardziej w pracy… lubię sprawiać, że inni czują się ważni i docenieni…

A do moich obowiązków należy… dbać o urodę, rozwój i karierę swoją i innych kobiet…

Słowa, które najczęściej nadużywam to… „Gratuluję Ci, kochana!”

W przerwie na lunch… jem zazwyczaj coś zdrowego i pożywnego…

Śmieję się… bardzo dużo, bo jak to mówią… śmiech to zdrowie i potwierdzam to!

Stawiam innym plusy… za punktualność, lojalność, uczciwość, pomysłowość, pracowitość, odwagę, nietuzinkowość i ambicje…

Inni o mnie… Mówią, że mam bardzo dojrzałą duszę i umysł, mimo tak młodego wieku. Uwielbiam otaczać się starszymi ode mnie osobami, uczyć się od nich, czerpać z ich doświadczenia i to pewnie stąd.

Robi się gorąco, gdy… kumulują się sprawy pilne, ważne i wkrada się chaos.

Podpaść mi można… za maruderstwo 😉

Ostatnie minuty w pracy… to czas na podsumowanie dnia i wyciszenie głowy…

W domu najczęściej… upajam się niespożytą i niezmierzoną energią mojej córeczki… Lubię sprzątać dom w nocy, gdy wszyscy już śpią, wycisza mnie to i relaksuje.

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie… ekskluzywną bieliznę. W pracy elegancki, kobiecy strój, a w domu luźne, wygodne ubrania .

Moje ulubione smaki… to zielone smaki pod każdą postacią. Generalnie lubię jeść i smakować. Niewiele jest potraw za którymi nie przepadam.

Moje podróże… Uwielbiam podróżować, zwiedzać zakątki te znane i te mniej, poznawać ludzi i ich zwyczaje, smakować regionalne potrawy, zachwycać się różnorodnością przyrody i pięknem tego wspaniałego świata.

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło… jak życie potrafi być nieprzewidywalne, jak szybko organizuje niespodzianki dla tych, którzy są wytrwali.

Aktywnie spędzam czas… na spacerach i zabawach z córką.

Mam słabość do… pięknych szpilek…

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…
-miłość szeroko rozumiana, miłość do każdej osoby, która staje na mojej drodze, miłość do moich bliskich, miłość do samej siebie, miłość do osób, z którymi pracuję
– dawanie siebie innym i wdzięczność, bo taka postawa sprawia, że dobro się pomnaża
– intuicja, bo to głos Boga, który nigdy mnie nie zawodzi
– odwaga, bo to sprawia, że wzrastam i staję się lepsza.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… działam pomimo, iż przeraża mnie wielkość zadania, które mam przed sobą. Odwaga to pokonywanie swoich słabości i ograniczeń.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą… „Wznieś się, choć mogłoby się wszystkim wydawać, że to niemożliwe” oraz „Wszystko co dajesz, wraca do Ciebie zwielokrotnione”.

Co mnie motywuje? Obraz tego, co będzie po zrealizowaniu celu. A oliwy do ognia dolewa, gdy ktoś mi mówi, że czegoś nie jestem w stanie zrobić.

To, z czego jestem dumna to? Jestem dumna z moich ludzi, którzy się rozwijają i odnoszą sukcesy.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces? Sukces to proces, a jego miarą nie jest zamożność, czy fakt osiągnięcia jakiegoś celu. Sukces to taki sposób życia, który daje nam radość, zadowolenie i spokój.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? Marka osobista to tworzenie siebie na nowo każdego dnia, dążenie do bycia najlepszą wersją siebie. To inwestowanie w siebie i w swój rozwój. Marka osobista według mnie powinna opierać się na byciu spójną.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu… trzeba czerpać garściami radość z każdej chwili, bo życie jest zbyt krótkie, aby tego nie robić!

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe? Codziennie pojawiają się cudni ludzie na mojej drodze, którzy otwierają drzwi do nowych możliwości. Wszystko jest kwestią podejścia, nastawienia i odpowiedniego spojrzenia na ludzi i okoliczności.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić? Popełniłam szereg błędów w życiu zawodowym i osobistym, jednak nic bym nie zmieniła i niczego nie żałuję. Jestem wdzięczna za każde doświadczenie pozytywne i negatywne, za każdą porażkę, bo każda okazała się być wartościową lekcją i w konsekwencji spowodowała mój rozwój.

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie… Właściwie to robię to, co sobie wymarzyłam… Jako mała dziewczynka oglądałam katalogi modowe  i myślałam sobie, że chciałabym kiedyś mieć taką pracę, w której będę musiała zawsze ładnie wyglądać, tak jak te modelki z katalogów.

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…? Moim celem każdego dnia jest dotrzeć do jak największej ilości Kobiet, które za sprawą kremu i szminki albo tylko poprawią urodę i makijaż, albo podreperują swoją samoocenę, albo zainspirują się do wzrastania i zaczną zarabiać pieniądze i robić kobiecą karierę. Moje marzenie i zarazem cel na najbliższy rok, to rozwinąć klika ambitnych kobiet i poprowadzić je do awansu na pozycję Dyrektor Sprzedaży Mary Kay.

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych…

Każdy z nas ma różne wredne nawyki, czasami otaczamy się toksycznymi ludźmi lub serwujemy sobie inne destrukcyjne historie. Grunt to zdać sobie sprawę z tego, co nas ogranicza i poodcinać to ze swojego życia raz na zawsze. Zrobić miejsce na coś lepszego. Takiemu odcięciu oczywiście towarzyszy wielki strach, ale to co jest po drugiej stronie tego strachu jest znacznie piękniejsze. Po drugiej stronie są wspaniałe widoki i niezmierzone ilości pasji, które sprawiają, że rośniesz. Poznawaj siebie, udoskonalaj siebie, odcinaj co trzeba, bój się tych zmian i „rób” zmiany! Wzrastaj.

* * * * *

Milena Kij Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay od listopada 2010 r. W sierpniu 2009 r. zaczęła swoją przygodę z firmą Mary Kay jako Niezależna Konsultantka Kosmetyczna. Pokochała tą pracę na tyle, że zdecydowała się porzucić dobrze zapowiadającą się karierę śpiewaczki operowej na rzecz upiększania kobiet. Mimo młodego wieku i braku doświadczenia, ale za to z wielkimi pokładami pasji i determinacji w krótkim czasie udało jej się zbudować grupę ambitnych kobiet i wypracować pozycję Dyrektora Sprzedaży. Została pierwszą najmłodszą Dyrektor Mary Kay w Polsce w wieku zaledwie 21 lat. Niedługo później firma Mary Kay w nagrodę za jej osiągnięcia zabrała ją do Dallas w Stanach Zjednoczonych na największe ogólnoświatowe seminarium. W Dallas mieści się siedziba firmy, fabryka i laboratoria. Na przestrzeni kilku lat nagradzana za swoje wyniki licznymi nagrodami od firmy Mary Kay w postaci brylantów, wycieczek, czy różowego samochodu. Nagrody te otrzymała w kategorii budowania zespołu, sprzedaży i prowadzenia grupy. Obecnie jej grupa biznesowa liczy ponad 100 osób, a kobiety które do niej należą rozwijają się osobiście, biznesowo i wzbogacają życie swoje i swoich rodzin.

Mówi o sobie, że jest Doradcą Piękna, bo kreuje wizerunek Kobiet Sukcesu i pomaga im wyglądać zawsze pięknie. Zajmuje się także sprawianiem, że kobiety czują się docenione i rozkwitają zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Pracuje z Kobietami, które mają apetyt na życie i chcą budować swoją niezależność finansową, ucząc je krok po kroku i prowadząc je po ścieżce kariery.

Dzięki swojej elastycznej pracy może łączyć życie zawodowe z rodzinnym zachowując przy tym równowagę. Jest mamą 3-letniej Oliwii, która jest dla niej największą motywacją do działania. Odnalazła też swoje szczęście w związku z odpowiednim partnerem.

Mówi, że nie zamieniłaby tej pracy na żadną inną, bo to coś więcej niż praca i pieniądze, to ogromny rozwój, to relacje, to pasja, to przyjaźnie na całe życie, to radość z dodawania wartości innym ludziom, to nieograniczone możliwości i wolność, to miejsce, które bardzo sprzyja kobiecie.

2015_MARKA JEST KOBIETA

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #

kobiety_biznesu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here