Home Marka Jest Kobietą Agnieszka Szczepaniak – Zen Coach, twórca terazcoach.pl

Agnieszka Szczepaniak – Zen Coach, twórca terazcoach.pl

589
0
SHARE

To, co mnie w życiu napędza to podróże 😉 Zarówno te małe jak i te duże 😉 Lubię odwiedzać miejsca, w których do tej pory nie byłam. Doświadczać tych miejsc, podziwiać ich piękno i to, wszystko, co jest dla nich charakterystyczne. To, tak jakby odkrywać całkiem nowy świat, poznawać ludzi ich zwyczaje, codzienność. Dla mnie to, też możliwość spojrzenia na moją rzeczywistość z innego punktu widzenia.

Bardzo często obserwuje to, u siebie, jak i również u swoich Klientów: jeśli pozwolę sobie na zatrzymanie i jednocześnie, dam sobie przestrzeń na eksplorację tego co, dzieje się we mnie teraz, to, to, co pojawia się to, pewnego rodzaju „magia” – odpowiedzi same przychodzą.

I co, najważniejsze jest to, moje własne doświadczenie 😉 Widzę, jak wyglądają moje myśli, jakich doświadczam emocji oraz jak na to, wszystko reaguje (czuje) moje ciało. Remedium znalazłam w bardzo prostej rzeczy: słuchaniu siebie 🙂 Słuchaniu swoich myśli, emocji i ciała 🙂

Agnieszka Szczepaniak – Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl. Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci 🙂 Jedno z moich mott przewodnich to: N.D. Walsch „Jedyne co w życiu pewne, to ciągła zmiana”.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz tu: www.terazcoach.pl oraz na Facebooku: terazcoach.pl

**********
Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą. #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here