Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Iwona Trędowska, właścicielka Moti Investment, Trendy Design...

Co daje mi wewnętrzny napęd? Iwona Trędowska, właścicielka Moti Investment, Trendy Design oraz Trendy Garden Design

652
0
SHARE

To co mnie napędza oraz daje wewnętrzną siłę jest fakt, że praca jest jednocześnie moją pasją, a przede wszystkim ogromna wiara w jej powodzenie, która w niedługim czasie zdążyła się przełożyć na zawodowe sukcesy. Praca, która w niebywały sposób przenika się z moim codziennym życiem, pozwala na czerpanie całkowitego zadowolenia z poszczególnych jego dziedzin.

Moje ostatnie projekty, w których biorę czynnie udział, takie jak Porady Architekta, czy usługa Home Stagingu, które to, przy codziennej pracy projektowania są miłą odskocznią napędzają mnie jeszcze bardziej, gdyż dzięki nim mogę pomóc jeszcze większej liczbie osób i spotkać się z nimi w codziennych sytuacjach. Doradzam, zmieniam i pozostaję w ciągłym kontakcie z Klientami, którzy sami często są dla mnie inspiracją. W tej codziennej, wakacyjnej odsłonie moich usług przekonuję się, że większość społeczeństwa chce dobrze mieszkać i, że niebywale zależy im, aby wnętrza były dostosowane do nich samych. To zawsze mnie cieszy dając jeszcze większą motywację do działania.

W życiu osobistym, rodzinnym największą wewnętrzną siłę daje mi oczywiście wspólny czas z rodziną. To wyzwala we mnie niezwykle, dobrą energię, która realnie przekłada się na zawodowe poczynania. To najczęściej bardzo proste czynności takie jak: wspólne podróżowanie, spożywanie posiłków, czy wieczorny czas spędzony na rozmowach. To mnie napędza na kolejny dzień, daje poczucie spełnienia oraz w pewien sposób łagodzi.

Wszystkim Czytelnikom oraz Sympatykom Klubu Marka Jest Kobietą życzę właśnie tak owocnych, zawodowych spotkań oraz dającego siłę wspólnego spędzania rodzinnego czasu. Wykorzystajcie ten wakacyjny czas owocnie, aby przez następnych parę miesięcy mieć z czego czerpać!

Iwona Trędowska: architekta i stylistka wnętrz, założycielka firm Moti Investment, Trendy Design oraz Trendy Garden Design. Laureatka konkursu European Property Awards, nagrodzona za stworzenie wnętrza w rezydencji w Krakowie za rok 2013/2014.

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here