Home Marka Jest Kobietą Katarzyna Ogonowska, konsultant zewnętrzny, ekspert ds. komunikacji, coach

Katarzyna Ogonowska, konsultant zewnętrzny, ekspert ds. komunikacji, coach

508
0
SHARE

Największą motywacją nie tylko w pracy, ale też prywatnie, jest dla mnie wyraźne poczucie sensu. Łatwiej jest mi się rozpędzić i utrzymać tempo w działaniach, kiedy wiem po co coś robię i kiedy wiem, dokąd mnie to zaprowadzi. Czasem nawet zapisuję sobie w punktach, co mi w duszy gra, a potem do tego wracam. Dzięki temu, kiedy gubię się i zwalniam, jest mi łatwiej, przypominam sobie: o co mi tak naprawdę chodziło. Oprócz tego, akumulatory do działania ładuje mi po prostu świat. Tak jestem skonstruowana, że jak powietrza, do życia potrzebuję ludzi, bez nich usycham. Mocno przyglądam się osobom, które spotykam na swojej drodze i chyba nigdy nie przestanie mnie zachwycać to, że każdy jest inny i każdy inspiruje mnie do czegoś nowego, innego. Nie mogę nie wspomnieć osobno o moich bliskich – rodzinie i przyjaciołach, od nich na co dzień dostaję niezbędne wsparcie i zrozumienie. To głównie dzięki nim i głównie dla nich chce mi się chcieć. Codzienną siłę jeszcze daję od siebie. Mocno motywuje mnie też to, że mogę komuś się przydać. Dzielę się więc swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi. Od wielu lat zawodowo związana jestem z branżą public relations.

Wcześniej z ramienia agencji, teraz jako konsultant zewnętrzny, nie tylko realizuję komercyjne kampanie, ale też projektuję i pomagam nagłaśniać ważne społecznie wydarzenia. Wiem też, że by móc prężnie działać, bardzo ważne jest zrozumienie i poznanie samego siebie. Dlatego z potrzebującymi osobami, które chcą wprowadzać zmiany do swojego życia i rozwijać się, pomaga mi pracuję z nimi na zasadach non-profit jako coach.

W wielu aspektach życia rozpędu do działania nabrałam tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy dostrzegam różnicę między – muszę, a – chcę. Teraz staram się tego trzymać. Dzięki temu, jakoś tak swobodniej maluje mi się każdy dzień na inny kolor i nadaje życiu niepowtarzalny smak.

Katarzyna Ogonowska, konsultant zewnętrzny, ekspert ds. komunikacji, coach

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here