Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Justyna Gorlicka – Kruk, właścicielka Gabinetu Kosmetologii...

Co daje mi wewnętrzny napęd? Justyna Gorlicka – Kruk, właścicielka Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk w Krakowie

1008
0
SHARE

Mówi się, że jeśli praca stanie się naszą pasją – lub na odwrót – jeśli nasza pasja będzie pozwalała nam na zarabianie pieniędzy, to nie przepracujemy ani jednego dnia w swoim życiu. Ja mam to szczęście, że moja praca jest równocześnie moją pasją. Pracuję w zawodzie od 10 lat, od 4 lat we własnym gabinecie, dodatkowo prowadzę wykłady, prelekcje, szkolenia i pokazy dla specjalistów, studentów oraz pacjentów. Prowadzenie szkoleń to mój prawdziwy konik – lubię dzielić się wiedzą, to dla mnie sposób na poszerzenie horyzontów i nabranie nowej energii. W przyszłości chciałabym poświęcić się szkoleniom jeszcze bardziej aktywnie.

Uwielbiam kontakt z ludźmi. Codziennie w drodze do gabinetu towarzyszy mi ciekawość i ekscytacja – wiem, że odwiedzą mnie moi stali Klienci, pojawią się nowi Pacjenci i nowe przypadki. Najbardziej napędzają mnie zadowoleni Klienci i pozytywne rezultaty pracy mojego Zespołu. Kuracje zabiegowe zakończone sukcesem, zwłaszcza, gdy Pacjent borykał się z problemem skórnym przez dłuższy czas, a my poprzez trafną analizę, odpowiednio dobraną terapię zabiegową, zarówno tą w gabinecie, jak i pielęgnację domową, uzyskaliśmy znaczną poprawę stanu skóry – to najbardziej napędza do dalszego działania. Takie mini, codzienne sukcesy motywują do ciągłego rozwoju, zgłębiania wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej! Chcę bowiem w oparciu o najnowsze i najbezpieczniejsze osiągnięcia nauki i w jak najbardziej fachowy sposób pomagać Pacjentom w rozwiązaniu ich problemów skórnych.

Ogromnym motorem do pracy i dalszego rozwoju jest także rodzina i przyjaciele, którzy wspierają i cieszą się z każdego nawet najdrobniejszego mojego sukcesu! Bardzo im za to dziękuję!

mgr inż. Justyna Gorlicka – Kruk: absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia- kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia. Tytuł magistra inżyniera uzyskała na kierunku Technologii chemicznej Politechniki Krakowskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel zawodu. Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz zaawansowanej kosmetyki twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Właścicielka Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk w Krakowie (www.gorlickakruk.pl)

**********
Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą. #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here