Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Sylwia Branczewska, ekonomista, Główny Księgowy

Co daje mi wewnętrzny napęd? Sylwia Branczewska, ekonomista, Główny Księgowy

1905
0
SHARE

 Od zawsze zastanawiałam się skąd mam siły, żeby realizować swoje marzenia. Nie zależnie od tego czy są bardzo skromne czy maga wybujałe? Czy dotyczą życia osobistego czy zawodowego? Skąd energia, żeby się nie poddawać jak pojawiają się trudności?

Zauważyłam jedną zależność… Ale zacznijmy od początku. Kiedy rozpoczęłam pracę zawodową, byłam głodna wiedzy. Zadawałam mnóstwo pytań, jak małe dziecko, które poznaje świat. A jak to zrobić? A dlaczego w ten sposób? A gdzie to mogę znaleźć? Szukałam rozwiązań na sytuacje przez wiele osób, określane jako bez wyjścia. Nie oczekiwałam w zamian pochwał, uznania, wyższego wynagrodzenia. Najlepszą zapłatą za moje zaangażowanie w różne tematy był uśmiech osoby, której mogłam pomóc. To uczucie napędza mnie do dziś.

Kiedy wchodzę do firmy pierwsze co robię, to rozmawiam z osobami, z którymi będę współpracowała. Interesuje mnie jak wygląda ich praca, jak wpływa na pracę innych w firmie, czy atmosfera jest dobra. Bardzo zwracam uwagę na sygnały niewerbalne. Z nich wyczytuję co w trawie piszczy. Wysłuchanie z zainteresowaniem daje mi możliwość zbudowania relacji odpowiedzialnych, opartych na zaufaniu. Dzięki temu dowiaduję się, w których obszarach można wprowadzić ulepszenia, automatyzację procesów dające ludziom więcej czasu na rozwój w innych obszarach.

Największym napędem do podejmowania kolejnych kroków w moim życiu są słowa drugiego człowieka, który po rozmowie ze mną kończy mówiąc: kiedy mogę przyjechać na Twoje warsztaty?, jak będziesz robiła szkolenie daj mi znać, przyjadę. Chciałbym Cię poznać na żywo.

Innym przykładem są komentarze: już wiem o czym mówiłaś. Dzisiaj w każdej sytuacji widzę wiele rozwiązań. Stosuję Twoją metodę patrzenia na świat. Takie właśnie rzeczy napędzają mnie do życia i wiem, że to co robię jest wartością dodaną dla wielu ludzi.

Sylwia Branczewska – Ekonomista, Główny Księgowy z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej, produkcyjnej oraz transportu intermodalnego. Konsultant w obszarze wprowadzania usprawnień w procesach wspierających biznes. Trener rozwoju osobistego. Jej wieloletni przyjaciel określa ją słowami: „Jest ogarniętą kobietą, która jak się potknie, to wstaje, otrzepuje sukienkę, poprawia koronę i idzie dalej”

**********
Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą. #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here