Home Polecamy Wydarzenia Kobiecy Kraków, Ziemiańska dla kobiet, 3 edycja – serdecznie zapraszamy

Kobiecy Kraków, Ziemiańska dla kobiet, 3 edycja – serdecznie zapraszamy

663
0
SHARE

już w najbliższą sobotę, 16 maja 2015 roku o godzinie 19.00 rozpocznie się kolejne kobiece spotkanie w restauracji Ziemiańskiej w Krakowie. Panie w przyjaznej przestrzeni porozmawiają z zaproszonymi ekspertami o rozmaitych aspektach kobiecości. Kontekstem tej edycji spotkania “Ziemiańska dla kobiet” będzie rozwój osobisty, zdrowie oraz uroda. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Markajestkobietą.pl, będziemy osobiście i kolejna okazja do spotkania się, porozmawiania, więc do zobaczenia!

Zaszczytem dla Ziemiańskiej jest goszczenie ekspertów, a także uczestniczek spotkania. Cieszy mnie, że Panie wyniosą z naszego spotkania wiedzę, pozytywne emocje, a przede wszystkim inspirujący nastrój – podkreśla Katarzyna Zamerlak, Manager restauracji.

Co się zmieni w 3 edycji?
Tym razem w wiosennej aurze spotykamy się w ogródku Restauracji Ziemiańska, utrzymanym w leśnym klimacie, prawdziwie zielonym zakątku w sercu krakowskiego Kazimierza.

012 001Co pozostaje bez zmian?
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na Panie czeka grupa profesjonalnych praktyków, którzy w Ziemiańskiej opowiedzą o kobiecości. Niezmienna jest także pula prezentów tematycznych przygotowanych dla uczestniczek spotkania.

Co czeka na Panie 16 maja?
W Ziemiańskiej zagości Helena Knapczyk – Trzmielewska, certyfikowany psychoterapeuta Instytutu Psychologii Stosowanej, której mottem życiowym jest powiedzenie „Kochaj swego bliźniego jak siebie samego, ale …nigdy więcej”. Podczas warsztatów rozwoju osobistego pokazuje, jak sprawić, aby życie było pełne wewnętrznego spokoju, radości i harmonii. Podczas spotkania każda uczestniczka spotkania otrzyma zaproszenie na bezpłatną konsultację w gabinecie Ku życiu o wartości 120 zł oraz na warsztaty Dla kobiet o wartości 180 zł. Ponadto 5 uczestniczek otrzyma zaproszenia na bezpłatny udział w warsztatach z osobą towarzyszącą.

Beata Szymczyk z gabinetu kosmetyki estetycznej Mój Salon opowie o nowoczesnych zabiegach kosmetologicznych oraz o ich wpływie na samopoczucie kobiet. Podczas indywidualnych konsultacji każda z Pań otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Moim Salonie. Z kolei Marta Borowiec, reprezentująca Tipsy w Krakowie opowie o tym, jak istotnym elementem naszego wyglądu są zadbane dłonie i paznokcie, a przede wszystkim w jaki sposób o nie dbać.

Swoim doświadczeniem podzieli się Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl, inicjator ogólnopolskiego projektu Marka jest kobietą oraz Klubu Kobiet na Fali, który od ponad 10 lat prowadzi spotkania w ramach executive meetings. W Ziemiańskiej podpowie, w jaki sposób zbudować profesjonalną markę osobistą, a wśród uczestniczek rozlosuje kilka cennych zaproszeń – uczestnictwa w projekcie “Marka jest kobietą”.
w3
Jak się okazuje aż 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz… a Ty? Vanilla Body Shop, to miejsce, w którym dzięki wiedzy oraz doświadczeniu brafitterek, dokonuje się Stanikowa Metamorfoza – zaznacza Monika Jachymek, która w trakcie spotkania w Ziemiańskiej opowie o radości z noszenia bielizny, odkrywaniu na nowo figury oraz o propagowaniu zdrowego i rewolucyjnego stylu ubierania biustu. Prezentem od Vanillla Body Shop będą bony upominkowe na zakup bielizny w salonie.

Główną ideą cyklu „Ziemiańska dla kobiet” jest to, aby każda z Pań wyszła ze spotkania z jeszcze większą samoświadomością, aby poczuła się pięknie i pewnie, aby wiedziała, co jeszcze może dla siebie zrobić.

Rezerwacje: Restauracja Ziemiańska, tel. 12 341 44 92

ZIEMIANSKA_plakat_16_MAJA_2015_525x745mm

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here