Home Polecamy Wydarzenia Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach

Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach

695
0
SHARE

Już 29 września w Gdańsku odbędzie się Seminarium Motywacyjne Możesz Więcej niż Myślisz – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, będą mogli lepiej rozwinąć swój potencjał, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pacy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny – Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 10letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książki “Własny biznes – jak dojść do sukcesu.” Właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą żyć z pasją, wierzyć w siebie na co dzień i w pełni rozwijać swój potencjał – jest to wydarzenie typu MUST BE.

Więcej informacji na stronie http://mozesz-wiecej-niz-myslisz.pl a także na blogu: http://www.jakprowadzicwlasnafirme.pl Zapraszamy serdecznie!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here