Home Polecamy Wydarzenia Nie czekaj, działaj! Marka jest kobietą i WSB Gdańsk zapraszają na progressDAY

Nie czekaj, działaj! Marka jest kobietą i WSB Gdańsk zapraszają na progressDAY

577
0
SHARE

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie: progressDay nie czekaj, działaj!, które odbędzie się 23 maja w hotelu Sheraton w Sopocie. Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i interesujesz się najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży i HR to spotkanie jest dla Ciebie! Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Markajestkobieta.pl

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać między innymi wykładu Piotra Buckiego: Mikro-narracje, meta-narracje i błędy w komunikacji z odbiorcą marki, wystąpienia Marcina Hartmana: Jeśli nie jesteś pierwszy, to się nie liczysz!, czy wykładu Joanny Kamińskiej: Persony – ważne osobistości w HRze, employer brandingu i rekrutacji.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 16:00. Dla uczestników przewidziana jest przerwa kawowa podczas której przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje.

Więcej szczegółów na temat progressDay nie czekaj, działaj! można znaleźć na stroniewww.wsb.pl/gdansk/progressday. Zapisz się już dziś!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here