Home Polecamy Wydarzenia Zapraszamy na 2. Festiwal Kobiecości

Zapraszamy na 2. Festiwal Kobiecości

608
0
SHARE

Już 18 czerwca w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się 2. Festiwal Kobiecości. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Twój talent, Twój rozwój, Twój sukces”. Tegoroczna edycja skierowana jest do wszystkich kobiet, którym zależy na rozwoju osobistym i poznawaniu tajników stylu, urody i zdrowego odżywiania. Część warsztatowa jest okazją do poznania najnowszych trendów dotyczących żywienia, poznawania swojego stylu i odkrywania piękna a także zwiększania kompetencji zawodowych. Prelegenci zdradzą ich sposób na sukces, pomogą odnaleźć swoją ścieżkę w natłoku informacji. Zajęcia będę świetnym pretekstem do głębszego poznania siebie i okrycia drzemiącego w nas potencjału. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet.

2FESTIWAL

Na wszystkie Panie czekać będzie specjalnie zaaranżowana strefa kobiecości, gdzie będzie można skorzystać z porad i konsultacji stylistów, wykonać makijaż, dobrać idealne dla nas oprawki okularów i wiele więcej… Będzie to również okazja do zakupienia zupełnie wyjątkowych dodatków – ręcznie tworzonej biżuterii, torebek oraz dekoracyjnych drobiazgów.

Festiwal Kobiecości w WSAiB w Gdyni to jednak przede wszystkim okazja do spotkania z innymi kobietami. Szczera, przyjazna rozmowa z nowo poznanymi osobami i z przyjaciółkami, szansa na wymianę myśli i doświadczeń. Aby uprzyjemnić kobiece spotkania stworzona została strefa relaksu – miejsce odpoczynku i rozluźnienia. Tego dnia na terenie Uczelni im. E. Kwiatkowskiego pojawią się foodtrucki, w których serwować będą lunche i przekąski, a także kawę i pyszne desery.

Cykl wykładów i warsztatów odbędzie się 18 czerwca br. w godz. 10.00-17.00 w siedzibie Uczelni im. E. Kwiatkowskiego przy ul. Kieleckiej 7. Zapisy na poszczególne warsztaty odbywają się poprzez serwis Evenea, więcej informacji: wsaib.pl, ../../2015/09/08/

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here