Home Polecamy Wydarzenia Zapraszamy na GRAND OPENING Marka jest kobietą do Poznania – szczegóły wkrótce

Zapraszamy na GRAND OPENING Marka jest kobietą do Poznania – szczegóły wkrótce

642
0
SHARE
Akademia „Marka jest kobietą” rozwija skrzydła. Już w kwietniu inicjatywa stworzona przez Jarosława Waśkiewicza z myślą o przedsiębiorczych kobietach nastawionych na rozwój swoich kompetencji, zawita na stałe do Poznania.
Ogólnopolskie spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” dedykowane są przedsiębiorczym kobietom szukającym realizacji w życiu zawodowym i osobistym, motywacji do działania i inspiracji. W ramach projektu mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz czerpać pozytywną energię ze wspólnego działania. Tematyka spotkań obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania, budowania marki własnej i biznesowej oraz rozwoju osobistego.

01 Akademia

Premierowe spotkanie – GRAND OPENING – inaugurujące stałe działania i obecność “Marka jest kobietą” z udziałem przedsiębiorczych kobiet Poznania, odbędzie się już w kwietniu, i otworzy je pomysłodawca i organizator przedsięwzięcia, coach i redaktor naczelny serwisu Biznesnafali.pl Jarosław Waśkiewicz.

KOBIETY POTRZEBUJĄ WZAJEMNEJ ENERGII I INSPIRACJI DO DZIAŁANIA, GDYŻ CUDOWNIE POTRAFIĄ DZIELIĆ SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI I INSPIROWAĆ SIEBIE NAWZAJEM. DLATEGO TEŻ”MARKA JEST KOBIETĄ”  PRZYCIĄGA JAK RÓWNIEŻ INSPIRUJE. W TEJ SPOŁECZNOŚCI JEST SIŁA – TWOJA SIŁA KOBIECOŚCI.

a3foto

MJK 14-11-13 0111

MJK 14-11-13 0771

Ramowy program spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” w Poznaniu (termin i miejsce podamy Państwu do końca marca br.)

18:00 Otwarcie spotkania i powitanie gości przez Jarosława Waśkiewicza;

18:10 Warsztaty motywacyjne, prowadzone przez Jarosława Waśkiewicza – Jak odkryć w sobie siłę oraz motywację do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych?

19:30 Debata w gronie kobiet sukcesu;

20:00 Inauguracja portalu Markajestkobieta.pl, dedykowanego kobietom biznesu w Poznaniu (plus specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestniczek obecnych na spotkaniu);

20:20 Loteria wizytówkowa – losowanie nagród i upominków ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia.

Informacje dotyczące uczestnictwa w spotkaniach „Marka jest kobietą”
Ze względu na kameralną formułę spotkań “Marka jest kobietą”, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można składać pod adresem # z dopiskiem „Inwestycja w siebie”. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 89 zł (69 zł dla dotychczasowych uczestniczek spotkań z cyklu „Marka jest kobietą”).

O Jarosławie Waśkiewiczu
Wydawca, redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl. Założyciel Akademii „Marka jest kobieta”, od ponad 10 lat prowadzi inspirujące spotkania w ramach „executive meetings” z najlepszymi praktykami biznesu, ludźmi sukcesu. Razem z Warrenem Buffetem rekomenduje światową publikację „Jack Welch mówi, a cały świat słucha”. Jest patronem i ambasadorem ważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce z dziedziny przywództwa, komunikacji, marki osobistej. Autor serwisu Pochwalawartosci.pl, nominowanego do nagrody Najlepszy Blog Roku pisany przez Gdańszczan. Coach i mówca motywacyjny, na stałe współpracuje z ogólnopolskim czasopismem dla kobiet z wartościami „meLADY” oraz „Law Business Quality”, magazyn dla ludzi sukcesu.  (na zdjęciu poniżej).

1w3

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here