Home Aktualności Magdalena Porwet Pełnomocnikiem Zarządu ds. komunikacji i PR Grupy Energa

Magdalena Porwet Pełnomocnikiem Zarządu ds. komunikacji i PR Grupy Energa

Magdalena Porwet została Pełnomocnikiem Zarządu ds. komunikacji i PR Grupy Energa. Uchwałę w tej sprawie Zarząd Spółki podjął 2 lipca.

720
0
SHARE

Magdalena Porwet została Pełnomocnikiem Zarządu ds. komunikacji i PR Grupy Energa. Uchwałę w tej sprawie Zarząd Spółki podjął 2 lipca.

Magdalena Porwet jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. To dziennikarz z ponad dwudziestoletnim stażem pracy – prasowy, radiowy, telewizyjny. Karierę zawodową rozpoczynała w kieleckim dzienniku „ Echo Dnia”.

Była m.in. zastępcą dyrektora TVP Kielce. W latach 2006 – 2008 pełniła funkcję rzecznika prasowego Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

W latach 2016 – 2017 związana była z polskim przemysłem zbrojeniowym. Najpierw jako doradca PR Zarządu Zakładów Metalowych „ Mesko” w Skarżysku – Kamiennej, następnie – jako Pełnomocnik Zarządu ds. Budowania Wizerunku i Marki Grupy PGZ – w czasach, gdy Prezesem Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej był Arkadiusz Siwko.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

 

https://www.markajestkobieta.pl/klub-kobiety-na-fali/

Biznesnafali.pl – bo w życiu jak w biznesie, warto być na fali :: nasz medialny partner, biznesowe okno na świat współpracy i wzrastania :: www.biznesnafali.pl

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here