Home Aktualności Żeby być kimś, trzeba być sobą! 29.04.2018 Hotel Nadmorski. Zapraszamy na 5...

Żeby być kimś, trzeba być sobą! 29.04.2018 Hotel Nadmorski. Zapraszamy na 5 edycje międzynarodowej konferencji THINK BIG

Kochani, to staje się faktem. Już 29 kwietnia 2018 w Hotelu Nadmorski w Gdyni, będzie się działo, spotykamy się na 5 EDYCJI znanego Wam, do tej pory jedynie za granicą „THINK BIG” – międzynarodowej konferencji, po raz pierwszy w Polsce, w hotelu Nadmorski! Zapraszamy, razem z wyjątkowymi, pozytywnymi osobowościami, praktykami, inspiratorami. Spędźmy ten czas razem, prawdziwie razem, przedMajówkowo. Bo jak zwykle – będzie niezwykle, potwierdzają to Wasze wypowiedzi, relacje i życzenia, więc tym bardziej serdecznie zapraszamy. Do 15 kwietnia specjalne warunki uczestnictwa. Wydarzeniu patronuje Klub Marka jest kobietą oraz Biznesnafali.pl

1001
0
SHARE

To już piąta odsłona międzynarodowej konferencji Think BIG „Żeby być kimś, trzeba być sobą” i jednocześnie pierwsza w Polsce, w Hotelu Nadmorski w Gdyni, 29 kwietnia 2018. Fantastyczni goście, których znacie i lubicie, inspirujące rozmowy praktyków, bezpośrednio z Wami i dla Was, wszystko to wydarzy się w przedmajówkowy weekend – niedzielę, w pięknym hotelu Nadmorski, nad samym morzem, przy plaży, w sercu Gdyni. Spędźmy ten czas razem, prawdziwie razem, zabukuj bilet już dziś, po promocyjnej cenie, do 15 kwietnia 2018! Wydarzeniu patronuje Biznesnafali oraz Klub Marka jest kobietą.

Zapraszamy, razem z naszymi pozytywnymi praktykami, osobowościami, inspiratorami, których poznacie i posłuchacie 29 kwietnia 2018 w hotelu Nadmorski w Gdyni:

www.events.thethinkbig.org/ref/27/ – kliknij i dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o naszych prelegentach, których widzicie na zdjęciu, poznacie 29.04.2018:

Kiedy: 29 kwietnia 2018
Start: 09:30, zakończenie: 19:00

Gdzie: Hotel Nadmorski, Gdynia, ul. Ejsmonda 2
#

UWAGA:  jeśli chciał(a)byś zarezerwować pobyt w Hotelu Nadmorski, otrzymasz 10% zniżki na nocleg, wpisując BIZNESNAFALI w okno „Kod Rabatowy” rezerwacji online na stronie www Hotelu Nadmorski

Dla kogo?

Na pewno dla tej i tego z Was, kto szuka dla siebie nowej, innej formuły – sprawdzonej, autentycznej, skutecznej, popartej doświadczeniami drogi do odnalezienia siebie, zrozumienia, rozwoju osobistego, rozwoju zawodowego. Dla każdego, kto szuka odpowiedzi i chce się rozwijać w otoczeniu otwartych i nastawionych na wspólne działania osób

Kup bilet: (w promocyjnej cenie do 15 kwietnia 2018)

Zobacz i poczuj energię na własne oczy, jak wyglądają nasze międzynarodowe spotkania i konferencje, na filmiku poniżej, a w linku, na stronie wydarzenia, znajdziesz więcej relacji, wypowiedzi i zdjęć www.events.thethinkbig.org/ref/27/

Tematyka 5 edycji międzynarodowej konferencji ThinkBIG, 29.04.2018

Holistyczne ujęcie człowieka i biznesu – subiektywna interpretacja odkrycia turkusowych idei zarządzania biznesem – Krzysztof Kasperuk (poznaj Krzysztofa – kliknij)

Droga do integracji siebie, biznesu i rodziny – kreatywne połączenia cz. I
Paradygmaty turkusowych organizacji, a spełnienie zawodowe – kreatywne połączenia cz. II
Świadomość daje ci władzę – jak sprawdzić gdzie aktualnie jesteś?
Wyzwania percepcji, przekonań i interpretacji.
Kręcenie kółek – lekcje, testy i zaliczenia – czyli kreatywne połączenia cz. III.

C.O.M.M.U.N.I.C.A.T.I.O.N. INTEGRITY TM – Johanna Marzena Zeyer (poznaj Johannę – kliknij)

„Słowa budują lub niszczą. Słowa wywołują miłość lub wojny.” Johanna M Zeyer
„Granice mojego języka stanowią granice mojego świata” L. Wittgenstein
1. Jeżeli pragniesz być szczęśliwy i spełniony.
2. Jeżeli pragniesz być bardziej skuteczny w życiu i w biznesie.
3. Jeżeli pragniesz budować lepsze relacje.
4. Jeżeli pragniesz zarabiać więcej pieniędzy.
=== > C.O.M.M.U.N.I.C.A.T.I.O.N. INTEGRITYTM  warsztaty są dla CIEBIE.
Dowiesz się, jak skutecznie komunikować z sobą samym, aby poprawić jakość swojego życia.
Dowiesz się, jak skutecznie komunikować się z innymi, aby mieć lepsze życie, relacje, pracę, zarobki. Słowa mają moc kreacji. Korzystaj z nich mądrze!

Od etatu do niezależności zawodowo-finansowej – Bogdan Chodkowski (poznaj Bogdana – kliknij)

Od etatu do niezależności zawodowo-finansowej – Bogdan Chodkowski Podczas tego wystąpienia połączonego z krótkim szkoleniem dowiesz się i nauczysz: – Jak świadomie i efektywnie zarządzać swoim rozwojem zawodowym – Jak zabezpieczyć swoją przyszłość zawodową i przychodową – Jak szybko reagować na zmiany na rynku pracy – Jak skorzystać na trendach na rynku pracy Do tego dowiesz się: – Jakie będą możliwości na przyszłym rynku pracy – Jakie są zawody przyszłości i dlaczego warto o nich wiedzieć – Jakie umiejętności będę kluczowe w przyszłości – Jak budować swoją niezależność i wolność zawodową – Jak skorzystać z trendów przyszłości

Nie musisz być idealny – Łukasz Krasoń (poznaj Łukasza – kliknij)

To wystąpienie to emocjonalna i inspiracyjna podróż, która zmotywuje Cię do życia na maxa, w którym warto się rozwijać na wielu płaszczyznach. Łukasz pokaże Ci jak wzmocnić wiarę we własne możliwości i wykorzystać je w najlepszy z możliwych sposób.

Diagnostyka osobowości – Psychonumerologia – Ewa i Wadim Żarscy (poznaj Ewę, poznaj Wadima – kliknij)

Diagnostyka osobowości to manifest wzorców zapisanych w Twojej podświadomości. Odkrywamy ścieżki którymi podążasz w życiu,zarówno te świadome jak i nieświadome, które mogą wykluczać realizowanie potrzeb płynących z duszy i serca. Odkrywamy potencjały i pokazujemy nad czym pracować, aby żyć w zgodzie z własną wibracją.

Planownie ‚Outside The Box’ – Jakub Wenta (poznaj Jakuba – kliknij)

W jaki sposób odkryć swoje cele i zbudować plan na swoje życie prywatne i zawodowe, który pozwoli nam na poczucie spełnienia i satysfakcji każdego dnia. Praktyczne rozwiązania, które pozwolą na odkrycie w jaki sposób możemy się pasjonować tym co robimy w życiu osobistym i zawodowym.

Życie w zdrowiu -metody odkwaszania organizmu i przywracania zdrowia – Marcin Jabłoński (poznaj Marcina – kliknij)

Poruszone zostaną bardzo ważne tematy związane z Twoim zdrowiem: zakwaszenie organizmu i jego wpływ na zdrowie, żywność żywa vs żywność martwa, rola żywych enzymów, dieta rozdzielna odkwaszająca, rola probiotyków, jonizacja ujemna i jej skutki, suplementy przyszłości

Synergia w biznesie – Business Concierge – wystąpienie wspólne

Opisz nam krótko co robisz zawodowo, czego potrzebujesz żeby się rozwijać, jakich wyzwań poszukujesz i wyślij nam ten opis przed konferencją na adres email concierge@thethinkbig.org – podczas konferencji na wybrane osoby, które przesłały nam opis  czeka niespodzianka, która pomoże im jeszcze bardziej rozwinąć się zawodowo i biznesowo. Twoje sukcesy zależą od Ciebie ale znacznie więcej i szybciej możemy zrobić razem niż w pojedynkę.

Sesja Ekspercka

Możliwość zadawania pytań, pomoc w rozwiązaniu przytoczonych case’ów.


Poznaj wypowiedzi uczestników międzynarodowych konferencji ThinkBIG:

Think Big to konferencja, która pokazuje jak możesz inaczej myśleć w swoim biznesie i życiu, a praktycy, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach pokazują “krok po kroku” jak to zrobić

Kamila Kruk

Skromnie mogę powiedzieć, że czekam na następne edycje, ciekawa jestem kiedy i kto będzie? I postaram się przyjechać z większą liczbą znajomych. Ja widzę same plusy +++ bo Think Big to duża Idea.

Małgorzata Urbańska

Think Big – było dla mnie niezapomnianym przeżyciem, spotkaniem z interesującymi ludźmi, doładowaniem akumulatorów. Wystąpienia prelegentów zainspirowały mnie do realizacji swoich celów i zajrzenia w głąb siebie. Wiem jedno, każdy kto zdecyduje sie uczestniczyć w Think Big nie będzie żałował swojej decyzji, wróci do domu pozytywnie naładowany i z niecierpliwością będzie czekał na kolejną edycje tego niepowtarzalnego “spektaklu”.

Barbara Wojak

Miałam cudowną okazję uczestniczyć w 1, 2 i 3 edycji konferencji. Nie mogę się doczekać kolejnych! Wszystkie wydarzenia dopracowane merytorycznie i organizacyjnie. Prelegenci dzielący się wiedzą, doświadczeniem, dający wsparcie i dostępni podczas przerw, a także po wydarzeniu. Fantastyczna energia ludzi, którzy chcą wspólnie działać oraz tworzyć. Możliwość nawiązania zarówno kontaktów biznesowych jak i szczerych przyjaźni. Wydarzenie, które łączy rozwój osobisty i biznesowy w najlepszym wydaniu. Jeżeli potrzebujesz zmiany i chcesz zacząć coś nowego to ThinkBIG jest dla Ciebie!!!

Martha Duda

Miałem przyjemność uczestniczyć w pierwszej jak i drugiej edycji ThinkBig, oczywiście czekam na kolejną edycję. Miejsce a dokładnie ta konferencja emanuje ogromną pozytywną energią, która ładuje nasze akumulatory, wspaniałe osobowości, różnorodność podejmowanych tematów i myślenie na Wielką skale. Zapraszam i gorąco polecam!

Euzebiusz Ślusarczyk

Think Big! byłem pod wielkim wrażeniem  wspaniałej atmosfery oraz wartości merytorycznej i inspiracyjnej tego wydarzenia. To niezwykle cenne i budujące doświadczenie móc rozmawiać o rzeczach ważnych z ludźmi, którzy chcą rozwijać swój potencjał, chcą stawać się lepsi i szczęśliwsi oraz chcą wnosić pozytywną wartość do świata, w którym żyjemy. Polecam udział w Think Big każdemu, kto traktuje swoje życie jako proces nieustannego rozwoju i chce odbywać tę podróż wspólnie z ludźmi świadomymi, pełnymi pasji i dobrej energii.

Jacek Zbikowski

Przeczytaj więcej wypowiedzi – ustnych jak i przed kamerą – kliknij!


Do czego dążymy?

Do zrozumienia, przebudzenia, oświecania! Jakkolwiek to brzmi, cokolwiek myślimy, nie różnimy się – jesteśmy jednością, ludźmi, istotami czującymi, które poszukują odpowiedzi na najważniejsze pytania, z którymi mierzymy się w życiu.

Sprowadzając to do codzienności biznesowej, do relacji międzyludzkich – niezmienne, uniwersalne prawdy i wartości nie poddające się chwilowym modom, wyuczonej sztucznej grze, pozostają i pozostaną zawsze w cenie, wracają do nas. Często rozumiemy to, przychodzi refleksja, na zakręcie życia, kariery, poszukiwaniu nowego miejsca dla siebie, kiedy życie nas dotknie… ale przecież nie musimy czekać, aby to zrozumieć. W poszanowaniu odmienności i uważności jest nasza siła, energia i ‘flow’.

Rozumiejąc te zależności, razem możemy osiągnąć znacznie więcej, możemy odkrywać, poznawać, doświadczać znacznie głębiej, szerzej, wyżej. Im więcej osób tym większe realizacje. Nikt nie osiąga sukcesu sam, za każdym sukcesem kryje się zespół ludzi, którzy na niego pracowali. Jakie tematy związane z rozwojem osobistym, duchowym i biznesem tym razem poruszymy? Z kim spotkasz się tym razem?

Masz więcej pytań, informacji, masz dodatkowy pomysł, chcesz wnieść wartość w wydarzenie, pomóc nam w jakikolwiek sposób? Znakomicie – napisz do nas: kontakt@thethinkbig.org

 

Dodatkowych informacji udziela PIOTR KOPEĆ, mózg całej operacji ?
www.facebook.com/kopecpeter
email: kontakt@thethinkbig.org
tel.: +48 722 313-233

THINK BIG
Agata Jakuszko-Sobocka pięknie nam to narysowała!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here