Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Sylwia GADOMSKA – Dyrektor Regionu Północnego Hoteli...

Co daje mi wewnętrzny napęd? Sylwia GADOMSKA – Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure i Novotel oraz Dyrektor Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto

1679
0
SHARE

Ludzie

Wymagający, pytający, ciekawi świata, innych ludzi, poszukujący odpowiedzi na tematy niełatwe. Otaczam się ludźmi którzy zmuszają mnie do rozwoju, ludźmi którzy są inni niż ja i postrzegają świat prywatny i zawodowy inaczej. To poszerza moją perspektywę, stymuluje mój rozwój, zmusza do poszukiwań i działania, sprawia, że chcę zrozumieć i być może zobaczyć to co i oni. Dzięki temu stawiam sobie poprzeczkę wyżej lub inaczej a to jest ciekawe i nakręca.

Porażki

Któż ich nie ma? Niezależnie od kryteriów ich oceny i wagi. Człowieka poznaje się nie po tym jak upada ale jak wstaje. Ja wstaję. Do tego napędza mnie upadek.

Wysiłek fizyczny

Lubię sport. Biegam, jeżdżę na rowerze dużo i szybko. Lubię się zmęczyć. Od 6 lat jeżdżę na nartach. Gram w kręgle, zaczęłam trenować jogę. Kiedy spaceruję to dużo i daleko. To mi pomaga naładować baterie, nakręcić się pozytywnie. Kiedyś trenowałam siatkówkę. Lubię próbować nowych aktywności. Z ostatnich to snorkling, squash, tenis ziemny. Stawiam sobie wyzwania. Skoro mogę przekroczyć własne ograniczenia fizyczne mogę też i inne. Te osiągnięcia dają mi siłę i dobrą energię.

Podróż w nieznane

Uwielbiam odkrywać ludzi, zapachy, smaki i miejsca i to niekoniecznie tylko te zaznaczone w przewodnikach. Lubię się zgubić. Odnajdując drogę spotykają mnie fantastyczne zdarzenia, ciekawi pomocni ludzie. Dzięki nim wracam. Lubię i nie boję się nieznanego. Ta adrenalina mnie napędza. Niezależnie jak się zgubię to zawsze dam radę wrócić lub iść dalej. Niezależnie w którą stronę będę chciała.

Moi synowie

Nie tylko dla siebie ale też dla nich chcę być silniejsza, lepsza, mocniejsza. Patrzą na mnie, mówią, że są dumni. Mówią „No dalej mamuś przecież dasz radę”. Bardzo dbam, żeby mieć z nimi kontakt, być na czasie więc podążam za nimi ucząc się nowej Milenijnej rzeczywistości, żeby być „Up to date”. Nękam, żeby mnie nauczyli, pokazali – nie chcę przecież zostać w tyle. Kiedyś to oni szli za mną. Teraz zaczynają być przede mną. Nabywają umiejętności, których ja nie mam i to jest cudowne, że są lepsi w niektórych dziedzinach niż ja. Nie przeraża mnie to. Do tego dążyłam. To mój najlepszy, najbardziej wymagający życiowy napęd.

**********

Szukasz inspiracji i wartościowych relacji? Powadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą: #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here