Home Aktualności „Czego pragną kobiety” – Zaproszenie do raportu Marka jest kobietą roku 2019

„Czego pragną kobiety” – Zaproszenie do raportu Marka jest kobietą roku 2019

1262
0
SHARE

Szanowni Państwo,
każda z kobiet ma zapewne osobiste potrzeby i pragnienia, którymi nie zawsze odważy się podzielić. Jednakże odważają się, nie tylko raz w roku a na co dzień, w naszej markowej społeczności Klubu Marka jest kobietą i niepowtarzalnym na ogólnopolską skalę, marcowym raporcie „Czego pragną kobiety”. W tym roku będzie to już szósta edycja.

Będąc wnikliwie obserwatorem życia, myślę, że kobiety pragną…

No właśnie? Czego pragną współczesne kobiety – w relacjach zawodowych, osobistych, wobec kobiet, wobec mężczyzn?  Nie tylko od święta, nie tylko w „Dniu Kobiet” 8 marca? Jakich oczekują relacji, na jakich fundamentach budowanych?

Na to jedno zasadnicze pytanie, co roku w marcu prezesowi Klubu Marka jest kobietą udziela odpowiedzi kilkadziesiąt wyjątkowych kobiet – Polek w kraju i ze świata. To kobiety przedsiębiorcze, ekspertki w swojej dziedzinie. To przede wszystkim kobiety dojrzałe życiową mądrością – bo ta jest dla nas najważniejsza, kiedy pytamy o kwestie zasadnicze.

Markowy raport „Czego pragną kobiety” to jedyne tego typu opracowanie w skali kraju, śmiem twierdzić, także poza granicami.

Dla każdej kobiety zaś, która szuka głębokich inspiracji, opartych na osobistych doświadczeniach, przemyśleniach, znajdzie je właśnie tu, w naszym raporcie. Jego premierę planujemy jak zawsze na marzec, okolice Dnia Kobiet.

Poprzednie edycje raportu można zobaczyć na naszej stronie, zainspirować się wypowiedziami kobiet:                

Korzystając z tej wyjątkowej okazji, zapraszam Panią serdecznie do tegorocznej edycji „Czego pragną kobiety” raportu Marka jest kobietą. Pytanie, otwarte i jednakowe dla wszystkich, aby móc przedstawić jak najszerszy horyzont kobiecych spojrzeń, refleksji, doświadczeń. Oto one:

Czego pragną współczesne kobiety – w relacjach zawodowych, osobistych, wobec kobiet, wobec mężczyzn? Nie tylko od święta, nie tylko w „Dniu Kobiet” 8 marca? Jakich oczekują relacji, na jakich fundamentach budowanych?

Na wypowiedź czekamy do 5 marca 2019, pod adresem: #  Do odpowiedzi, prosimy dołączyć zdjęcie (biznesowe lub casual) oraz stopkę, podpis, w jaki mamy Panią oficjalnie przedstawić.

Wokół raportu i wypowiedzi wszystkich kobiet, planujemy również zorganizować spotkanie.

Wszystkie kobiety biorące udział w raporcie „Czego pragną kobiety” 2019, otrzymają go w postaci markowego ebooka, pdf, jako inspiracja oraz swobodnego wykorzystania we własnych działaniach wizerunkowych, itp.

Raport „Czego pragną kobiety” 2019 promować będziemy ogólnopolsko m.in. na portalu www Marka jest kobietą oraz www Biznes na fali, a także linkedin, facebook, instagram, przez kolejne tygodnie roku 2019.  Poszczególne wypowiedzi kobiet, będziemy cytować i przypominać wielokrotnie. Materiał będzie więc „żył” na językach przez cały rok 2019, aż do kolejnej edycji.

Serdecznie pozdrawiam,
Jarosław Waśkiewicz
prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club  
#

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here